Під Черкасами дітей у школі годували «отрутою»

Підприємець постачав у школи Сміли фальсифіковане вершкове масло

Під Черкасами дітей у школі годували «отрутою»
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У школі міста Сміла (Черкаська обл.) в раціон дітей потрапило фальсифіковане вершкове масло.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в повідомленні пресцентру Держпродспоживслужби.

Як зазначається, зразки “Масла солодковершкового” “Селянського” з 72,5% жиру були відправлені на експертизу.

Loading...

“Згідно з експертним висновком Регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби в Полтавській області, де проводили експертизу, масло по жирнокислотному складу не відповідає нормам (ISO 17678: 2010), що є порушенням ст. 32, 37 Закону України “Про основні засади і вимоги до безпеки і якості харчових продуктів”, – йдеться в повідомленні на сайті органу.

За результатами проведеного розслідування встановлено, що постачальник продавав фальсифікований продукт в навчальні заклади міста. А купував  він підроблене масло на оптовому ринку в Черкасах.

Згідно з маркуванням на упаковці продукт виготовив ФОП Мелешков В.В., м Дунаївка Хмельницької області. У той же час представники ГУ Держпродспоживслужби в Хмельницькій області заявили, що такого підприємця в реєстрі немає.

Нагадаємо,   журналісти віддали на експертизу куплене у звичайній крамниці вершкове масло та отримали результати, що ошелешують. Попри напис на упаковці про відповідність державному стандарту, тобто виготовленню на 100% з молока, справжній вміст продукту можна назвати жахливим.  Майже половина масла, яке виробляється в Україні, тобто кожна друга пачка – це фальсифікат.

Тим часом українці продовжують скаржитися на низьку якість молочних продуктів, вироблених на українських підприємствах.

Зазначимо, що молочну продукцію в Україні фальсифікують пальмовою олією. Рівень фальсифікації молочного ринку вже перевищує 50%. 

Джерело: Народна Правда
загрузка...