Кому та чому не можна їсти вершкове масло

При атеросклерозі і гострому панкреатиті вживання масла категорично заборонено

Кому та чому не можна їсти вершкове масло
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Дієтолог Олена Соломатіна повідомила, що існують категорії людей, яким категорично заборонено вживати вершкове масло.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише ukrhealth.net.

Вершкове масло є одним з найбільш затребуваних продуктів у жителів пострадянського простору, але деяким нашим співвітчизникам цей продукт категорично протипоказаний, стверджує Соломатіна.

Loading...

За словами експерта, від вживання вершкового масла слід частіше відмовлятися насамперед людям з серцево-судинними захворюваннями. Крім того, вершкове масло повинно бути виключено з раціону людей з наступними порушеннями:

підвищений рівень холестерину,

атеросклероз,

гострий панкреатит,

каміння в жовчному міхурі,

зайва вага.

При цьому Олена Соломатіна відзначила, що цей продукт в цілому не можна вважати шкідливим продуктом. Здоровій дорослій людині навіть корисно з’їдати до 30 грамів в день.

Дієтолог додала, що «вершкове масло – це чемпіон серед продуктів за вмістом вітамінів групи А і D, і в зимовий період, коли мало сонця і наші кістки слабшають, масло компенсує дефіцит цих мікроелементів». Вживання цього продукту покращує зір, оновлює імунну систему, шкіру, нігті, волосяний покрив.

Нагадаємо,   журналісти віддали на експертизу куплене у звичайній крамниці вершкове масло та отримали результати, що ошелешують. Попри напис на упаковці про відповідність державному стандарту, тобто виготовленню на 100% з молока, справжній вміст продукту можна назвати жахливим.  Майже половина масла, яке виробляється в Україні, тобто кожна друга пачка – це фальсифікат.

Тим часом українці продовжують скаржитися на низьку якість молочних продуктів, вироблених на українських підприємствах.

Зазначимо, що молочну продукцію в Україні фальсифікують пальмовою олією. Рівень фальсифікації молочного ринку вже перевищує 50%. 

Джерело: Народна Правда
загрузка...