Поліція знайшла зв’язок між вибухом авто Шеремета і знайденою у Антоненка міною

Слідчі вважають результати експертизи доказом, що може вказувати на вину Антоненка

Поліція знайшла зв’язок між вибухом авто Шеремета і знайденою у Антоненка міною
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

У Нацполіції повідомили, що під час вибуху автомобіля Павла Шеремета використовувалася аналогічна речовина, рештки якої знайшли у вилученій в Андрія Антоненка міні.  Як відомо, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що в квартирі Антоненка виявили міну, яку той нібито намагався утилізувати через свого родича.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в повідомленні пресслужби Національної поліції.

Висновок фахівців Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України, отриманий  в результаті вибухотехнічної експертизи, засвідчив, що у корпусі міни з помешкання Антоненка виявлено залишки вибухової речовини на основі гексогену. Саме цей матеріал і був в основі саморобних вибухових пристроїв, за допомогою яких скоїли замах на вбивство косівського підприємця та підірвали авто журналіста Павла Шеремета.

На корпусі та всередині досліджуваного предмета експерти також виявили змішані біологічні сліди.

Відповідно до висновку експертів, вилучений під час обшуку у підозрюваного речовий доказ є кустарним способом вихолощеною промислово виготовленою бойовою протипіхотною осколковою міною направленої дії МОН-50.

Нагадаємо, 12 грудня в Національній поліції назвали підозрюваних у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета:

  • медсестра одного з парашутно-десантних батальйонів Яна Дугарь,
  • лікар і волонтер Юлія Кузьменко,
  • музикант і доброволець Андрій Антоненко,
  • Владислав та Інна Грищенко.

Зазначимо, серед п’яти осіб, яких слідство назвало підозрюваними у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета, є медсестра одного з парашутно-десантних батальйонів Яна Дугарь, однак в мережі з’явився документ, який доводить її непричетність до злочину.

Нагадаємо, раніше журналісти Слідство.Інфо. вивчили документ експертизи, яку Аваков назвав «вирішальною» для арешту підозрюваних у вбивстві. За їх висновками, результати не містять однозначних висновків, що люди на відео і підозрювані – ті ж самі особи.

Джерело: Народна Правда