Удар “пекельними” санкціями по РФ висміяли влучною карикатурою

Росія отримала санкції "під ялинку"

Удар “пекельними” санкціями по РФ висміяли влучною карикатурою
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Днями в Палаті Представників Конгресу США затвердили закон про оборонний бюджет, який передбачає санкції проти компаній, причетних до будівництва “Північного потоку-2”, у мережі з’явилася влучна карикатура на цю тему.

Як розповідає НАРОДНА ПРАВДА, карикатуру авторства Сергія Йолкіна опублікувало видання DW.

Loading...

На малюнку дідусь з мішком у одежі Санта Клауса пробирається через сніг. Одяг старого та його й торба розфарбовані у колір американського прапора. А на шалику напис “Нові санкції”.

Удар “пекельними” санкціями по РФ висміяли влучною карикатурою

Зазначимо, 20 грудня президент США Дональд Трамп підписав оборонний бюджет країни, який передбачає запровадження санкцій проти російських газопроводів “Північний потік-2” та “Турецький потік”. Під штрафні заходи потраплять судна, які займаються прокладкою труб для цих газогонів, а також громадяни, які мають відношення до роботи цих суден. Після цього швейцарська компанія Allseas, кораблі якої здійснювали прокладку труб по дну Балтійського моря для газопроводу “Північний потік-2”, офіційно заявила про зупинку робіт.

Також повідомлялося, що Європейський Союз продовжив ще на півроку економічні санкції щодо Російської Федерації. Йдеться про обмежувальні заходи, термін дії яких спливає 31 січня 2020 року.

Крім того, 17 грудня уряд України ініціював введення нових санкцій проти підприємств, які розташовані на тимчасово непідконтрольних територіях та співпрацюють з підприємствами оборонно-промислового комплексу Росії.

Джерело: Народна Правда