Харківська трагедія: слідом за Зайцевою Дронов оскаржив вирок суду

Верховний суд вже відкрив провадження за скаргою Дронова

Харківська трагедія: слідом за Зайцевою Дронов оскаржив вирок суду
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Один з винуватців смертельної ДТП, яка сталася 18 жовтня 2017 року в Харкові, Геннадій Дронов, подав касаційну скаргу на свій вирок до Верховного Суду. Він уже відкрив провадження за скаргою.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на українські ЗМІ, ініціатором касації став новий адвокат Дронова – Геннадій Токарєв.

Він просить суд повернути справу на новий розгляд.

Як відомо, 26 лютого 2019 року Київськаий районний суд Харкова засудив Геннадія Дронова та Олену Зайцеву до 10 років позбавлення волі. Також вони були позбавлені права керувати авто протягом 3 років і зобов’язані виплачувати компенсацію сім’ям постраждалих.

Нагадаємо, винна у страшній ДТП з багатьма жертвами у Харкові у 2017 році Олена Зайцева звернулася до Верховного суду зі скаргою на занадто суворий вирок, проте суд не взяв його до розгляду.

Нагадаємо, адвокат Зайцевої просила пом’якшити вирок до 5 років позбавлення волі і 2 років без права водіння, а також призначити випробувальний термін. Адвокат Дронова наполягав на повній невинності підзахисного і просив скасувати вирок суду першої інстанції і закриття провадження.

Як відомо, в результаті аварії за участю Зайцевої та Дронова загинуло шість осіб, п’ятеро були травмовані.

Джерело: Народна Правда