Лукашенко нагадав Кремлю, де була Київська Русь

Президент Білорусі дорікнув росіянам, що ті просто намагаються забути, що Київ - мати міст, а роблять вигляд, наче Київської Русі не існувало

Лукашенко нагадав Кремлю, де була Київська Русь
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що в Росії спеціально намагаються забути про Київську Русь, а натомість поширрють наратив про нібито “братерство” російського і українського народів. Таким чином президент Білорусі відповів Путіну на його заяву  про “споконвічно російські території”, які віддали Україні

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це він розповів у ефірі “Ехо Москви”.

Loading...

Лукашенко наголосив, що Росія не повинна робити вигляд, нібито Київської Русі не існувало. Він зазначив, що Київ – мати міст і від цього факту не можна нікуди відійти.

“Була Київська Русь, Київ був, і тут не треба вам особливо розчепірювати в Росії пальці і говорити, що начебто цього не було. Мати міст наших, і від цього не треба йти. Ми звідти в якійсь мірі всі пішли, і хрестили, напевно, нас там. Тому ми це розуміємо, це не перепишеш, це історія. У Росії ви намагаєтеся це, не переписати, це неможливо, – ви намагаєтеся це забути”, – сказав він.

Президент Білорусі вважає, що “не треба це забувати, це ображає українців”.

“Багато можна з історії привести фактів, які говорять про те, що ми близькі, ми брати, ми рідні, як Путін мені в Пітері сказав. Ми рідні, і з цього повинні виходити. Не треба все в бухгалтерію перетворювати”, – підкреслив Лукашенко.

Нагадаємо, нещодавно президент Білорусі Олександр Лукашенко спростував повідомлення про входження Білорусі до складу Союзної держави і заявив, що ніхто не збирається здавати білоруську незалежність і суверенітет та вести країну до складу Росії.

Джерело: Народна Правда
загрузка...