У комі та на апараті вентиляції легенів: з’явилися погані новини про стан Галини Волчек

Актриса і режисер знаходиться в реанімації, на думку лікарів, до таких наслідків призвів хронічний бронхіт

У комі та на апараті вентиляції легенів: з’явилися погані новини про стан Галини Волчек
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Відомий театральний режисер і актриса Галина Волчек продовжує знаходиться у важкому стані. Її підключили до апарату штучної вентиляції легенів, але лікарі не можуть приступити до лікування.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Telegram-канал Mash.

За інформацією видання, Галина Волчек занадто слабка, в легенях зібралася рідина, при цьому тиск критично низький — 40 на 60.

Крім подвійної пневмонії у артистки діагностували тромбоемболію — закупорку легеневої артерії.

Нібито при таких показниках кардинальне лікування поки неможливо. Волчек вводять антибіотики, штучно підтримують її тиск, а для роботи легенів поставили апарат ШВЛ. Артистка перебуває у вкрай важкому стані.

Раніше ЗМІ повідомляли, що 86-річна Галина Волчек в комі. Апарат ШВЛ підключили через ускладнення двосторонньої пневмонії. Коли приїхала швидка, актриса була вже непритомна. Після госпіталізації її ввели в медикаментозну кому.

Нагадаємо, Галина Волчек народилася в Москві в 1933 році. У 1971 році вона стала режисером театру «Современник», а потім і його художнім керівником. В якості актриси вона знайома ролями в таких картинах, як «Дон Кихот», «Берегись автомобиля» і «Осенний марафон».

Як повідомлялося раніше, у Москві госпіталізували 79-річну актрису Людмилу Максакову.

Джерело: Народна Правда