Зима буде дуже теплою: синоптики дали прогноз на три місяці

На тлі комфортної темпратури очікуються рісні снігопади

Зима буде дуже теплою: синоптики дали прогноз на три місяці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Погода

Синоптики прогнозують, що зима-2020  в Європі та США буде м’якою, теплою та малосніжною. Снігопади все ж очікуються, хоч і будуть не такими рясними, як зазвичай.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в прогнозі на сайті  Severe-weather.

За прогнозами синоптиків, в Європі цієї зими буде переважати високий атмосферний тиск, що призведе до теплої і малосніжної зими.

Сильні снігопади цієї зими все ж очікуються, однак вони будуть не такими інтенсивними і тривалими, як в попередні роки, і триватимуть всього 3-6 днів.

Рясні опади цієї зими прогнозується в центральній і східній частині США. Крім того, вологий пояс буде проходити через північну Атлантику і північну Європу. Холодна зима буде в східній Канаді і північно-східній частині США.

Тим часом в Європі зимові холоди прийдуть у випадку, якщо переважно високий тиск зможе створити температурну інверсію з туманом і холодним повітрям в низинах.

Згідно з даними ресурсу, кардинально змінити синоптичну картину в грудні може так зване стратосферне потепління – аномальне підвищення температури у верхніх шарах атмосфери. Якщо це трапиться – хід зими в північній півкулі сильно зміниться. Як правило, такі події викликають холодну погоду в Європі і США.

Зима буде дуже теплою: синоптики дали прогноз на три місяці

Нагадаємо, раніше начальник Черкаського обласного центру з гідрометеорології Віталій Постригань заявив, що прийдешня зима в Україні відзначиться різкими перепадами погоди, на тлі досить теплої погоди, очікуються короткочасні, але досить сильні похолодання, сильні снігопади, налипання мокрого снігу з утворенням ожеледі.

Також раніше народний синоптик Леонід Горбань назвав дату, коли в Україні почнеться справжня зима – за його прогнозами, це станеться 12 грудня.

Джерело: Народна Правда