У Харкові облили зеленкою відомого “антимайданівця”: фото

Бородавка прийшов на акцію протесту біля будівлі Харківської облдержадміністрації

У Харкові облили зеленкою відомого “антимайданівця”: фото
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У Харкові облили зеленкою прихильника «антимайдана» журналіста Андрія Бородавку, який після Революції гідності поїхав в Росію, але був виданий Україні.

Як пише НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляється на Facebook-сторінці ВПО Фрайкор.

Loading...

Це сталося, коли Бородавка прийшов на акцію протесту біля будівлі Харківської облдержадміністрації, де харків’яни протестували проти можливої видачі в рамках обміну полоненими заарештованих Володимира Дворнікова, Сергій Башликова і Віктора Тетюцкого, які звинувачуються в теракті в лютому 2015 року поблизу місцевого Палацу спорту.

«Журналіст» антимайдану Андрій Бородавка вирішив сьогодні навідатися на акцію патріотичних організацій під Харківською ОДА, але йому пояснили, що таким як він нема що там робити, після чого його обличчя змінило свій колір”, – йдеться у підписі до фото.

У Харкові облили зеленкою відомого “антимайданівця”: фото

Раніше повідомлялося, що Україна викреслює зі списку на обмін полоненими колишніх бійців батальйону спецпризначення «Беркут», які є підозрюваними у справах Майдану і знаходяться в СІЗО. Раніше повідомлялося, що українська сторона готує до обміну колишніх “беркутівців”, яких звинувачують у розстрілі людей на Інститутській 20 лютого 2014 року.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...