Путін піде з Донбасу: у США назвали умову

Путін має захотіти піти геть, - Тейлор

Путін піде з Донбасу: у США назвали умову
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Тимчасовий повірений у справах США Вільям Тейлор заявив, що за рік-два можливо досягти домовленості про те, щоб Росія пішла з Донбасу, а от Крим – це питання значно довших термінів.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Європейську правду, таку думку він висловив в прощальному інтерв’ю для українських ЗМІ.

Loading...

“Ви повністю праві – щоби це спрацювало, Путін має захотіти піти геть. Причини цього? Санкції! Вони працюють і вони дійсно є болючими. Я думаю, Путін і зараз хотів би їх позбутися. Тому потрібно готувати шлях, який дозволить йому вийти з Донбасу, зберігши обличчя”, – пояснив Тейлор.

Він додав, що найскладнішим питанням на Донбасі є передача кордону. Оптимальним рішенням було б “серединне”, тобто передача контролю міжнародним силам.

“Це може бути певна розширена місія ОБСЄ. Це може бути ООН тощо. Але ця міжнародна сила має контролювати кордон та гарантувати такий рівень безпеки, за якого буде можливо провести вибори. Адже вибори на цій території не можуть відбутися, доки там присутні росіяни і доки росіяни контролюють кордон”, – пояснив свою думку дипломат.

Нагадаємо, раніше Тейлор казав, що президент Росії Володимир Путін готовий піти з Донбасу, оскільки у нього є спосіб зробити це без іміджевих втрат для своєї країни. Він також висловив упевненість, що “в 2020 році ми побачимо прогрес на Донбасі”.

Джерело: Народна Правда