Українці більше не будуть “відпрацьовувати” при звільненні: озвучено наслідки

Відповідно до нового КЗпП, відпрацювання при звільненні скасовується

Українці більше не будуть “відпрацьовувати” при звільненні: озвучено наслідки
Автор Романова Марі в Економічна правда/Новини

Двотижневе відпрацювання при звільненні є бар’єром для поліпшення бізнес-клімату в країні. Його скасування може залучити до країни іноземних інвесторів.

Таку думку в коментарі Обозревателю висловив головний експерт Ради підприємців при Кабміні Андрій Забловський, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

Зазначимо, за новим КЗпП, відпрацювання при звільненні скасовується, проте залишається необхідність попередити роботодавця про звільнення. Це можна зробити як в письмовій, так і в електронній формі, якщо це передбачено трудовим договором.

При цьому строк попередження може бути різним: по стандарту це ті ж два тижні, але в договорі можуть бути прописані і інші умови. У разі, якщо роботодавець порушив умови трудового договору, то працівник може звільнитися у будь-який день та отримати за це компенсацію у розмірі 50 середньоденних зарплат.

Забловський ж упевнений, що зміни до КЗпП лібералізують трудові відносини, що може залучити іноземних інвесторів:

“Але поки що ситуація виглядає так, що більше користі найманим працівникам. Наприклад, необов’язкове відпрацювання двотижневе… Але щоб убезпечити трудові відносини, те, що пропонується, безумовно, плюс. Ну і сама лібералізація трудового законодавства – вимога бізнесу вже давно. Тому що нинішні відносини – серйозний бар’єр якісному поліпшенню бізнес-клімату і залученню іноземних інвестицій”.

Як повідомлялося раніше, середня зарплата штатного працівника в Україні в 2019 році стала рекордною і досягла 382 євро — проте це значно менше, ніж у сусідніх країнах. Так, середньостатистичний робітник в Чеській Республіці в третьому кварталі 2019 року отримував 1309 євро, в Республіці Польща — 1142 євро, на території Російської Федерації — 636 євро.

Джерело: Народна Правда