Лікарі розповіли, як жир призводить до появи діабету

Цукровий діабет - це стан, при якому людина накопичила більше жиру, ніж здатний контролювати організм

Лікарі розповіли, як жир призводить до появи діабету
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Зайва вага провокує діабет – жири, які накопичуються під шкірою і в печінці, можуть потрапляти в підшлункову залозу та викликати хворобу.

Про це розповідає НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Cell Metabolism.

Такого висновку дійшли науковці, які спостерігали за пацієнтами, що мали діабет 2 типу та перебували у стані ремісії.

Як розподілявся жир в організмі пацієнтів, вчені досліджували за допомогою сучасних методів візуалізації та моніторингу показників крові.

«Ми виявили, що коли у людини накопичується занадто багато жиру під шкірою, він поширюється в інші частини організму. Кількість жиру, який може зберігатися під шкірою, відрізняється у різних людей », – розповів автор дослідження професор Рой Тейлор.

Коли жир не може залишатися тільки під шкірою, він потрапляє, в тому числі, в печінку і підшлункову залозу, встановили вчені. Це сприяє відключення певних генів, які відповідають за вироблення інсуліну. В результаті, цукровий діабет повертається.

«Це означає, що тепер ми тепер ми можемо розглядати цукровий діабет як стан, при якому людина накопичила більше жиру, ніж здатний контролювати організм», – пояснив Тейлор.

Він підкреслив, що це також означає, що дієта і наполегливість можуть добре допомогти в профілактиці і лікуванні діабету.

Нагадаємо, науковці дійшли висновку, що найбільший ризик почути діагноз “діабет” мають жінки, чия фігура нагадує яблуко.

Джерело: Народна Правда