Справа Шеремета: адвокати Дугар заявили про фальсифікацію доказів

Захист має покази свідків, що 16 та 18 липня 2016 року Яна Дугар перебувала у військовій частині 66 у Донецькій області

Справа Шеремета: адвокати Дугар заявили про фальсифікацію доказів
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Адвокати підозрюваної у справі вбивства журналіста Павла Шеремета Яни Дугар, яка, за даними слідства, нібито стежила за жертвою та фотографувала відеокамери поблизу місця його проживання, заявили про фальсифікацію доказів слідства.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на hromadske, про це адвокати заявили під час брифінгу.

Захисники відзначили декілька моментів:

наявність у підозрюваної татуювання;
незнайомство з іншими фігурантами справи у 2016 році;
перебування Яни у військовій частині в липні 2016 і надання медичної допомоги пораненим, що нібито унеможливлює її перебування у Києві 16 та 18 липня 2016 року;
зразок відео, який слідство відібрало для експертизи датований 11 липнем 2019 року, за словами захисників, у цей час Яна була за кордоном.

Вони додали, що мають й інші алібі, які підтверджують, що на відео не Яна Дугар і там взагалі «випадкова людина».

Крім того вони заявили, що мають покази свідків, що 16 та 18 липня 2016 року Яна Дугар перебувала у військовій частині 66 у Донецькій області. Загалом вона провела на службі з 3 червня по 26 вересня.

Юристи повідомили, що мають намір подавати заяву про злочин щодо фальсифікації доказів та незаконне утримання особи під домашнім арештом.

«У місті Курахово тоді були бої, було дуже багато поранених. В нас точно є докази того, що Яна перебувала в цей час у своїй військовій частині, а в слідства точно немає документів, що вона цю частину залишала», — сказав адвокат Микола Ореховський, додавши, що захист має докази, що Дугар перебувала у військовій частині.

Нагадаємо, Печерський районний суд 13 грудня обрав запобіжний захід для Яни Дугар, яку підозрюють у справі про вбивство Павла Шеремета – її відправили під цілодобовий домашній арешт до 8 лютого 2020 року.

Джерело: Народна Правда