В Україну терміново летить держсекретар США: озвучено причину

Помпео стане найбільш високопоставленим представником американської адміністрації, який відвідає Україну після телефонної розмови Трампа і Зеленського

В Україну терміново летить держсекретар США: озвучено причину
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Держсекретар США Майкл Помпео відвідає Україну на поточному тижні, щоб продемонструвати підтримку Києву з боку Вашингтона.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише Bloomberg.

За інформацією видання, Помпео висловить підтримку США суверенітета і територіальної цілісності України». Крім України відомо, що в 2020 році він здійснить візити в Білорусь, Казахстан, Узбекистан і Кіпр.

В Україну терміново летить держсекретар США: озвучено причину

Авторитетне видання зазначає, що Майкл Помпео стане найбільш високопоставленим представником американської адміністрації, який відвідає Україну після скандальної телефонної розмови Дональда Трампа з Володимиром Зеленським, що послужила причиною початку процедури імпічменту першому.

Bloomberg зазначає, що візит Помпео покликаний показати, що “політикою Вашингтона щодо Києва керує держсекретар, а не адвокат Трампа Рудольф Джуліані”.

Telegram-канал “Карткочный домик” з посиланням на Держдеп додає, що Помпео має намір зустрітися з президентом, главою МЗС та міністром оборони України 3 січня.

Як відомо, в середині грудня палата представників конгресу США проголосувала за імпічмент президента Дональда Трампа за статтею «перевищення повноважень». За імпічмент проголосували 230 законодавців, а проти виступили 197. Крім того, законодавці підтримали і другий пункт звинувачень проти Дональда Трампа за статтею «перешкоджання Конгресу». «За» проголосували 229 осіб, «проти» — 198 (з них троє — демократи).

Джерело: Народна Правда