Збірна США красиво перемогла росіян на молодіжному чемпіонаті світу з хокею

Американські хокеїсти впевнено перемогли російських.

Автор Желізняк Олександр в Новини/Спорт

Американці виявилися сильнішими за збірну Росії.

Loading...

29-го грудня в рамках молодіжного чемпіонату світу, який проходить в Чехії, в Остраві збірна США розібралася зі збірною Росії, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Американці перемогли з рахунком 3:1. У першому періоді голів не було. А ось у другій двадцятихвилинці спочатку точно кинув шайбу Калієв, а потім це зробив і Робертсон. Відзначимо, що американці закинули дві шайби протягом шести секунд.

На початку третього періоду Калієв оформив дубль. Росія відзначилася голом престижу у виконанні Романова, але Штати впевнено довели справу до переможного.

Як підсумок, перемога США з рахунком 3:1.

Українські біатлоністи Анастасія Меркушина і Дмитро Підручний виграли серебро у Різдвяній гонці.

14-річна Олександра Меркушина виграла другу золоту медаль на чемпіонаті України з біатлону.

Джерело: Народна Правда