Google почав рекламувати “ДНР”: що трапилося

Популярний пошуковик співпрацює з терористами

Google почав рекламувати “ДНР”: що трапилося
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Пошуковий сервіс Google, який нещодавно оштрафували на 200 мільйонів доларів, втрапив у новий скандал, розмістивши рекламу різних додатків для жителів так званої “ДНР”.

Зокрема йдеться про рекламу пасажирських перевезень на окупованих територіях Донецької області, сервіси таксі та новинні портали окупантів, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на публікацію у Facebook офіцера ЗСУ, полковника Анатолія Штефана (Штірліц).

“Щирі вітання зі святами, Google! Як там у вас, випадково на ваших картах ще не з’явилася карта терористичної організації “дирляндії”? Ось така і вся ваша політика”, – прокоментував інцидент автор публікації, додавши скріни.

Google почав рекламувати “ДНР”: що трапилося Google почав рекламувати “ДНР”: що трапилося Google почав рекламувати “ДНР”: що трапилося

Користувачі у коментарях висловили обурення безпринципністю співробітників популярного пошуковика, які дозволяють собі співпрацювати з окупаційними режимами.

До слова, раніше Google оприлюднив найпопулярніші запити українців у році, що минає – найпоширенішим запитом став «Гра престолів 8 сезон»; на другому місті запит “Зеленський”, третю сходинку за популярністю серед українських користувачів посів запит «Юлія Началова».

Джерело: Народна Правда