Новий рік Білого Щура: як і в чому зустрічати

Щур любить завзятих, працьовитих, цілеспрямованих і чесних людей, не любить марнотратства і шахрайства

Новий рік Білого Щура: як і в чому зустрічати
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Новий 2020 рік за китайським календарем пройде під знаком Щура. Незважаючи на те, що в Піднебесній Новий рік настане тільки в кінці січня, багато європейців все-таки орієнтуються на східні прикмети і традиції. Астрологи розповіли, як і в чому потрібно зустрічати Новий рік.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться у матеріалі Страны.

2020 рік за китайським календарем – рік Білого Металевого Щура. Щур любить завзятих, працьовитих, цілеспрямованих і чесних людей. Не любить марнотратства і шахрайства.

У чому зустрічати Новий рік

2020 рік – рік білого, металевого Щура. Жінки можуть обирати вбрання з паєтками, блискітками, сріблясті, з золотом. Що стосується кольорів, то фаворит білий, сріблястий, металік, блакитний, сірий, чорний, пастельні тони.

Небажані кольори: червоний, яскраві.

Новий рік Білого Щура: як і в чому зустрічати

Новорічний стіл

Щур – всеїдна тварина. Єдине, вони не люблять сир. Якщо ви дотримуєтеся Різдвяного посту, приготуйте рослинну їжу: салати, фрукти, овочі, різотто з овочами і грибами, хумус, вінегрети, брускети з запеченими овочами.

Пам’ятайте, Щури не люблять марнотратства, тому загальне правило для всіх – помірність. Подумайте про своє здоров’я, не налягайте на жирне, алкоголь, маринади, готові майонези.

Новий рік Білого Щура: як і в чому зустрічати

Новий рік – що можна і не можна робити

За стіл краще сідати в новому одязі, купленому до свята. Є популярна традиція загадувати бажання опівночі. До цього у астрологів є уточнення: бажано сформулювати прохання без частки “не”. Приміром, замінити формулювання “не хочу бути самотнім” на “я хочу зустріти любов в цьому році”.

Поганими прикметами вважаються сварки у святковий день, адже в народі вірять, що, як рік зустрінеш, так його і проведеш. Небажано позичати гроші у переддень свята так і зі своїми боргами краще розрахуватися у році, що минає.

Не радять стригти волосся і нігті 31 грудня. А 1 січня виносити сміття або прибирати в будинку.

Що стосується подарунків, то є думка, що варто уникати будь-яких згадок кошенят – жодних м’яких іграшок цих чотирилапих, живих кошенят, кулонів та брелоків у вигляді кішки.

Як працюють київські супермаркети і ТРЦ в новорічну ніч.

Джерело: Народна Правда