У Польщі на запит Росії ув’язнили сімох українців

Всього протягом 2016-2019 років польські правоохоронці затримали 19 українців, яких було внесено до бази Інтерполу для екстрадиції до Росії

У Польщі на запит Росії ув’язнили сімох українців
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У Польщі, де нещодавно знайшли вбитими двох громадян України, на запити Росії на екстрадицію, затримали сімох українців.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Громадське радіо, про це повідомили у МЗС України.

Зазначається, що протягом 2016-2019 років польські правоохоронці затримали 19 українців, яки було внесено до бази Інтерполу для екстрадиції до Росії.

Окрім ув’язнених, ще трьом українцям, також на запит РФ, суд обрав запобіжний захід у вигляді заборони залишати територію Польщі.

Як повідомляють в МЗС, видачу чотирьох українських громадян було унеможливлено. Яким саме чином, там не пояснили.

Про п’ятьох затриманих у відомстві інформацію не надали.

Росія вимагала видачі українців у зв’язку з такими злочинами: торгівля зброєю, контрабанда наркотиків та розбійні напади.

При цьому, представник уповноваженого з прав людини Андрій Мамалига раніше повідомляв, що йдеться про затримання добровольців та учасників АТО.

Раніше повідомлялося, що у Польщі на початку грудня затримали українця за підозрою у підготовці теракту.

Нагадаємо, у вересні у Варшаві були затримані троє українців за підозрою в тероризмі. Українців затримали в рамках операції по забезпеченню святкування 80-річчя початку Другої світової війни, так як вони погрожували вчинити тетористичний акт.

Джерело: Народна Правда