Україна отримає новий транш від МВФ: названо дату

Для України стратегічно важливо отримати довгострокову програму роботи з МВФ, адже це сигнал для інвесторів, що можна заходити в країну

Україна отримає новий транш від МВФ: названо дату
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Україна протягом кількох місяців отримає новий транш від Міжнародного валютного фонду.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Апостроф, таку заяву в інтерв’ю каналу “Україна 24” зробив прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

Чиновник запевняє, що немає жодних перешкод для одержання грошей: “Це абсолютно технічна робота, яка зараз триває. Це питання кількох місяців, у мене немає жодного сумніву, що ми цю технічну роботу доведемо до кінця і проблем не буде”.

Він також підкреслив, що для України стратегічно важливо отримати довгострокову програму роботи з МВФ, адже це сигнал для інвесторів, що можна заходити в Україну, можливість мати дешеві ресурси.

Нагадаємо, в середині грудня повідомлялося про те, що Україна і Міжнародний валютний фонд домовилися про нову програму співпраці у розмірі 4 мільярдів спеціальних прав запозичення (SDR) у рамках розширеного фонду МВФ.

Раніше міністр фінансів Оксана Маркарова повідомила про остаточний розрив співпраці України з МВФ, який  запланований на 2023 рік. Саме тоді закінчиться термін дії кредитної програми, яка зараз є предметом переговорів між Україною та Міжнародним валютним фондом.

Джерело: Народна Правда