Українцям на Новий рік “подарували” величезні штрафи: що сталося

В Україні в десятки разів зростуть штрафи за неправильну стоянку

Українцям на Новий рік “подарували” величезні штрафи: що сталося
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

В Україні в десятки разів зростуть штрафи за неправильну стоянку – зараз, якщо водій зайняв місця для людей з інвалідністю, він сплатить до 1700 грн, а за новими правилами – 34 тисяч гривень.

Крім того, буде спрощено процедуру доказу того, що порушник дійсно зупинився в недозволеному місці, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на znaj.ua.

Loading...

Відповідні пропозиції були розроблені групою депутатів від “Слуги народу” (законопроект №2628). Юрист Олександр Плахотник розповів, що зараз поліції складно довести, що водій неправильно припаркувався, а суди часто підтримують порушників. Та й штраф у розмірі 255 грн особливо нікого не лякає. Саме з цих причин були ініційовані зміни штрафів та правила фіксації порушення.

Штрафи за неправильну зупинку збільшать з 15 до 200 неоподатковуваних мінімумів — вони зростуть з 255 до 3400 грн. Зростання штрафів за паркування на місцях для людей з інвалідністю становитиме з 1700 до 34 тисяч гривень.

Планується, що 70% суми штрафів залишатимуться на місцях, а 30% – передаватимуть до державного бюджету. Таким чином, місцева влада повинна бути в першу чергу зацікавлена в тому, щоб притягнути порушників до відповідальності, встановити камери і оновити розмітку.

До слова, за лічені години прийде Новий рік, у січні 2020 на українців чекає низка змін – припинить дію мораторій на продаж землі, буде введено фіксовану ціну на газ для населення та інше.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...