В уряді прогнозують зростання реальної зарплати в Україні

Милованов прогнозує зростання в 2020 році реальної зарплати на 10%

В уряді прогнозують зростання реальної зарплати в Україні
Автор Желізняк Олександр в Новини

Міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тимофій Милованов прогнозує, що  у 2020 році реальна зарплата українців виросте на 10%.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це Милованов написав на своїй сторінці у Facebook.

Loading...

 “Зростання заробітної плати високими темпами відбувається вже четвертий рік поспіль – цього року (2019 – Ред.) за перші 11 місяців заробітна плата в реальному вимірі була на 9,6% вищою, ніж в аналогічному періоді минулого року. Фактично, купівельна спроможність середньої заробітної плати вже суттєво перевищила докризовий рівень 2013 року.

З урахуванням високої ділової активності та попиту на ринку праці очікуємо, що темпи зростання реальної заробітної плати і в наступному році залишатимуться високими – близько 10%”, – зазначив Милованов.

Урядовець висловив думку, що найбільше виграють ті, хто мають кваліфікації потрібні для галузей, в яких відбуваються інвестиції. Також, за його словами, це буде зменшувати міграцію робітників за кордон, а в певних галузях та певних регіонах, де є найбільший попит на робітників, люди будуть повертатись.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України скасував обмеження, яке дозволяло подати заявку на отримання субсидії у грошовій формі лише до 15 жовтня. Тепер заявку на отримання субсидії у грошовій формі можна подати у будь-який час.

Нагадаємо також,   середня номінальна зарплата (до вирахування податків і зборів) штатних працівників підприємств, установ та організацій в жовтні 2019 року по всій країні склала 10 727 грн. У порівнянні з вереснем розмір середньої номінальної заробітної плати збільшився на 0,4%, а з жовтнем минулого року – на 16,4%.

До слова, раніше Милованов Тимофій зробив скандальну заяву відзначивши, що його ніколи не цікавила Україна та економіка та, що його цікавлять діаметрально інші речі. Він відзначив, що нічого не знає та вже багато років не живе в Україні.

Джерело: Народна Правда
загрузка...