Ватажки ДНР забирають в людей останнє: що сталося

У окупованому Донецьку дорожчає проїзд у громадському транспорті

Ватажки ДНР забирають в людей останнє: що сталося
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У окупованому Донецьку, де нещодавно відкрили пам’ятник російському співаку Йосипу Кобзону, зросте плата за проїзд у громадському транспорті.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Факти, про підвищення плати за проїзд майже вдвічі заявив ватажок донецьких бойовиків Денис Пушилін під час своєї передноворічної «прямої лінії» з населенням.

За його словами, це вимушений крок. Його нібито необхідно зробити для того, щоб підвищити зарплати працівникам громадського транспорту.

Офіційні рупори окупаційної влади в ОРДО підвищення тарифів на проїзд, зрозуміло, підтримують. На їхню думку, після обіцяного Пушиліним у 2020 році підвищення зарплат бюджетникам і пенсій на 20-26 відсотків «розбагатіле» населення збільшення витрат на проїзд практично не відчує.

Ватажки ДНР забирають в людей останнє: що сталося

Деякі прихильники окупантів пропонують навіть скасувати безкоштовний проїзд для пенсіонерів залишивши пільги тільки дітям і членам багатодітних сімей.

«Може бути, я і не правий, не кидайтеся тапками. Ну і смішний проїзд за 3 рубля в трамваї я б замінив на 5 рублів (приблизно 2 грн. – НП). У маршрутках – 15-20 рублів (6-8 грн. – НП). Рівні цифри – менше здачі, рідше відволікається водій», – пише на своїй сторінці Сергій Іщенко.

Ватажки ДНР забирають в людей останнє: що сталося

До слова, окупований Росією Донецьк виглядає сумно – у мережі з’явилося відео, зняте у центрі міста, постраждалому від обстрілів.

Раніше повідомлялося, що у так званій “ДНР” у лікарнях поранені бойовики через нестачу фінансування залишилися не лише без ліків, але й без харчування, їжу їм приносять “сердобольні жителі міста”.

Джерело: Народна Правда