Пенсійний вік підвищуватимуть: що придумали Слуги народу

З 1 січня 2020 го на отримання пенсії за віком після досягнення 60 років можуть претендувати тільки ті, хто має стаж не менше 27 років

Пенсійний вік підвищуватимуть: що придумали Слуги народу
Автор Романова Марі в Економічна правда/Новини

В Україні потрібно переглянути пенсійний вік у бік підвищення.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, таку заяву в інтерв’ю агентству Інтерфакс-Україна зробила голова парламентського комітету з питань соціальної політики Галина Третьякова (фракція “Слуга народу”).

Третьякова зазначає, які б м’які варіанти не придумав уряд, підвищувати пенсійний вік потрібно:

“Я думаю, що жовтень 2017 року виявився дуже стресовим для людей, коли їм перераховували пенсії, тому ми проведемо індексацію в березні цього року і запустимо другу пенсію, а потім вже будемо думати, що вийшло, а що ні у реформі солідарного пенсійного забезпечення. Але які б м’які варіанти ми не придумали, як би ми не намагалися, все одно доведеться думати про підвищення пенсійного віку”.

Вона також додала, що зараз це питання не стоїть на порядку денному уряду, але вже ведуться дискусії.

“Я думаю, що Україні потрібно йти на дуже плавне підвищення пенсійного віку, наприклад, на 1 місяць на рік, починаючи з 2023 або 2025 року, інакше ми своїх дітей прирікаємо на ще гіршу долю і гіршу пенсію. В той же час – це не питання сьогоднішнього дня”, – впевнена депутат.

Раніше голова парламентського комітету з питань соціальної політики нардеп «Слуги народу» Галина Третьякова заявила, що пенсіонери, що проживають на окупованих територіях Криму і Донбасу, мають право отримувати українську пенсію, так і виплати з боку окупаційної влади.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...