Колишній нардеп збагатився на півмільйона за рахунок військових

У декларації Лапіна сказано, що він володіє двома земельними ділянками, приміщенням "ТОП" і квартирою

Колишній нардеп збагатився на півмільйона за рахунок військових
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Напередодні Нового року колишній депутат Верховної Ради Ігор Лапін (фракція “Народний фронт”) отримав одноразову грошову допомогу від Волинського обласного військового комісаріату на суму 477 849 гривень.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Українські новини, про це свідчать дані Єдиного реєстра декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Loading...

У декларації про доходи (з 1 січня по 29 серпня 2019 року) говориться, що Ігор Лапін, будучи народним депутатом 8-го скликання, отримав заробітну плату за основним місцем роботи в розмірі 340 628 гривень. У декларації про доходи від 5 жовтня 2019 року зазначено, що після складання депутатських повноважень, 3 жовтня 2019 року, він отримав дохід (зарплата за основним місцем роботи) від Міністерства оборони України у розмірі 122 585 гривень. Крім того, у нього є заощадження – 30 тисяч доларів, 18 тисяч євро і 30 тисяч гривень. Одночасно з цим у банку він зберігає понад 125 тисяч гривень.

У документі також зазначено, що Лапін Ігор володіє двома земельними ділянками у Волинській області (площею 5 970 кв. м та 1 000 кв. м), приміщенням “ТОП” площею 1285,7 кв. м з асфальтовим майданчиком площею 560,7 кв. м., а також квартирою площею 40,1 кв. м в с. Липини Луцького району, придбаною в 2016 році за 253 тис. гривень.

У безоплатному користуванні колишнього нардепа знаходиться автомобіль Volkswagen Amarok (2017 року випуску), який був придбаний за 1,083 млн гривень і оформлений на родича – Олега Лапіна.

Колишній нардеп збагатився на півмільйона за рахунок військових

Колишній нардеп збагатився на півмільйона за рахунок військових

Раніше повідомлялося про те, що старший слідчий з особливо важливих справ 2 управління спецрозслідувань ГПУ Юрій Кривобок, якого ЗМІ називають найбагатшим слідчим, звільнився.

Джерело: Народна Правда
загрузка...