Названі найзгубніші звички на вихідних

Кожна людина любить поспати, смачно поїсти і навіть випити, але це веде до серйозних проблем

Названі найзгубніші звички на вихідних
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Звичка забагато спати на вихідні та свята може суттєво зашкодити здоров’ю.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Medikforum, таку заяву зробив лікар Олександр М’ясників.

За його словами, тривалий сон порушує циркадні ритми активності:

«Ця звичка порушує ключове правило гігієни сну — прокидатися в один і той же час незалежно від справ. Довгий сон у суботу та неділю веде до того, що багато людей страждають від безсоння в робочі дні і збивають власні циркадні ритми активності. Підсумком цього може стати набір ваги і цукровий діабет».

Але сон не єдина шкідлива звичка людей на вихідних. Лікар звертається увагу людей на проблему переїдання. Не забувайте, якщо раціон по вихідних регулярно перевищує своєю калорійністю здорову норму, людина ризикує зіткнутися з повнотою, діабетом і хворобами серця.

Також варто згадати і про проблему алкоголю. Наслідком гіподинамії, та ще й сполученої з іншими хворими пристрастями, такими як алкоголь, веде до розвитку серцево-судинних захворювань. У свою чергу підсумком алкоголізації, коли за один раз вживається понад 150 г алкоголю, тягне за собою порушення в роботі не тільки серця, а й печінки.

Як повідомлялося раніше, вчені з’ясували, що сон безпосередньо впливає на всі процеси в нашому організмі і розповіли, як попередити передчасне старіння.

Джерело: Народна Правда