Скандал із Хакамадою: організатори форуму відмовились від росіянки

Ірина Хакамада збиралася відвідати Україну 27 лютого

Скандал із Хакамадою: організатори форуму відмовились від росіянки
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Російський економіст, політик і публіцист Ірина Хакамада не приїде на освітній форум DreamBIG – компанія Taryan Group заявила про скасування її виступу.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, відповідну заяву зробила компанія в Facebook.

Організатори заходу зазначають, що хотіли надихнути своїх гостей: “Для цього ми запросили спікерів з різних куточків світу, щоб вони поділилися своїм життєвим досвідом і своїми цінностями. Але так вийшло, що деякі з цих цінностей, на перевірку, не відповідають нашим. І дізналися ми про це не пізніше, ніж хотілося б”.

У компанії також додали, що проводили первинну перевірку і погодили можливість в’їзду Ірини Хакамади з відповідними органами: “Ми змушені відмовитися від її виступу. Тому що є речі, які для нас важливі і непорушні, і позиція щодо них не може бути двозначною”.

Як відомо, Ірина Хакамада мала намір приїхати в Україну 27 лютого. Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров згадував, що в 2014 році Хакамада відзначилася скандальною заявою про анексію Криму: “Ви переможець, Володимир Володимирович, вам безкровно вдалося приєднати Крим”.

Джерело: Народна Правда