Зеленський не допомагав Dr.Alban: у ДПСУ «відмазали» забороненого в Україні співака

Шведський співак Dr. Alban, якому було заборонено в'їзд в Україну, виступив на шоу "Вечірній квартал"

Зеленський не допомагав Dr.Alban: у ДПСУ «відмазали» забороненого в Україні співака
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Президент України Володимир Зеленський не впливав на рішення прикордонної служби щодо пропуску Dr.Alban в Україну.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, таку заяву зробив голова Державної прикордонної служби Сергій Дейнеко.

Loading...

“Він перетинав державний кордон відповідно до чинного законодавства, яким керуються прикордонники при оформленні іноземців. При цьому підкреслюю – питання прикордонного контролю належить виключно до компетенції Державної прикордонної служби України. І ніяк на рішення охоронців кордону по пропуску або не пропуску осіб не впливає ніхто, в тому числі і президент України”, – коментує Дейнеко в Facebook.

Він також додав, що відмовити іноземцям у перетині кордону можна через доручення правоохоронних органів.

Як відомо, шведський співак Dr. Alban, якому був заборонений в’їзд в Україну (він давав концерт в анексованому Криму), виступив на шоу “Вечірній квартал”. Цікаво, що Dr. Alban спочатку заявляв, що це стало можливим після “втручання президента” Володимира Зеленського, але потім співак відредагував публікацію, змінивши текст:

“Зустрівся з президентом України, президентом Зеленським. Мені заборонили в’їзд в Україну через мій виступ на півострові Крим. Я не знав, що українцям це не подобається. Як би там не було, але я був радий зустрітися з президентом”.

Зеленський не допомагав Dr.Alban: у ДПСУ «відмазали» забороненого в Україні співака

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що російський економіст, політик і публіцист Ірина Хакамада не приїде на освітній форум DreamBIG — компанія Taryan Group заявила про скасування її виступу.

Джерело: Народна Правда