Річниця отримання Томосу: Епіфаній зробив потужну заяву

Глава ПЦУ привітав українців з річницею отримання незалежності українською церквою

Річниця отримання Томосу: Епіфаній зробив потужну заяву
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Минулого року – 6 січня 2019 року – Вселенський патріарх Варфоломій передав предстоятелю ПЦУ Томос про автокефалію. Отримання Томосу митрополит Епіфаній порівняв з Актом проголошення незалежності України.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це митрополит Єпіфаній написав на своїй сторінці в Facebook.

«Чому для нас отримання Томосу є таким важливим? Тому що наші багатосотлітні прагнення церковної незалежності – це не просто слова, а доведений історичний факт, який нарешті отримав всеправославне і світове визнання. Значимість та масштабність цієї події мають зрозуміти всі наші сучасники, а ми з вами, у свою чергу, є не просто учасниками, ми є співтворцями новітньої епохи в історії нашої Церкви, про яку мріяли і молили Бога багато поколінь українців», – йдеться у зверненні митрополита Епіфанія, присвяченому річниці отримання Томосу.

Річниця отримання Томосу: Епіфаній зробив потужну заяву

Річниця отримання Томосу: Епіфаній зробив потужну заяву

Нагадаємо, раніше митрополит Православної церкви України Епіфаній заявив, що в майбутньому ПЦУ перейде на Григоріанський календар, але зараз український народ до цього не готовий. Справа в тому, що з переходом на новий календар перенесуться і інші свята – зокрема, Покрова.

Додамо, раніше митрополит Епіфаній розповів, як зробити щасливим 2020 рік.

До слова, уголовному храмі єпархії Православної церкви України на Волині – Свято-Троїцькому кафедральному соборі – цьогоріч вперше відправлять два різдвяні богослужіння: 25 грудня і 7 січня.

Джерело: Народна Правда