У Росії заговорили про початок нової світової війни: що відбувається

Виникла вибухонебезпечна ситуація, оскільки внутрішньополітичні причини потенційних учасників конфлікту говорять про їхню готовність проводити агресивно-безвідповідальну політику

У Росії заговорили про початок нової світової війни: що відбувається
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У Росії вказали на загрозу початку нової війни після ліквідації іранського генерала Касема Сулеймані.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, таку заяву в інтерв’ю “Апострофу” зробив російський військовий оглядач Павло Фельгенгауер.

Експерт не виключає нову ескалацію.

“Не означає, що вона точно відбудеться, але це ймовірно. Виникла дуже вибухонебезпечна ситуація, оскільки внутрішньополітичні причини багатьох потенційних учасників конфлікту говорять про їх готовність проводити агресивно-безвідповідальну політику. Небезпека досить суттєва. Ескалація, яка вже зараз відбувається, носить досить неприємний характер. Американські аналітики цього не розуміють, але є можливість втягування туди Росії, якщо конфлікт пошириться на Сирію та Ізраїль, а він пошириться”, – зазначив він.

При цьому, зазначає оглядач, справа може навіть дійти навіть до ядерної війни із застосуванням стратегічної зброї.

Нафта дорожчає, Тегеран обіцяє помститися США: що відбувається у світі після вбивства генерала Сулеймані

“Проблема в тому, що ескалація носить багатосторонній характер. У іранського режиму є дуже серйозні внутрішньополітичні проблеми. У російського, в основному, звичайно, економічні. І урядам обох країн визнавати свою провину за різних причин дуже не хочеться, та не можеться. В іранській правлячій еліті є розкол, йдуть постійні сварки, а остаточні накази видає майже 80-річний Алі Хаменеї, адекватність якого теж викликає певні сумніви”, – додав він.

Експерт також додав, що у нього викликає сумніви адекватність ізраїльського прем’єра Беньяміна Нетаньяху, який “готовий зробити все що завгодно, щоб стати героєм і виграти вибори 2 березня”.

Нагадаємо, в ніч на 4 січня невідомий літак наніс авіаудар по декількох автомобілях в районі міста Таджі, розташованому в 30 кілометрах від Багдада (Ірак). За попередніми даними, під атаку потрапила автоколона з ополченцями «Хашд Аш-Шааб». В результаті шестеро людей загинули, ще троє отримали поранення.

Джерело: Народна Правда