Вбивство чоловіка в Каховці: відеозаписи з місця інциденту зникли

Місцеві мешканці Каховки підняли бунт - вони вважають, що поліція "замітає" сліди злочину

Вбивство чоловіка в Каховці: відеозаписи з місця інциденту зникли
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

На Новий рік в Каховці сталося жахливе вбивство місцевого мешканця Володимира Чебукіна, яке сколихнуло громадськість міста.  Нещодавно начальник слідчого управління полковник поліції Микола Вербицький повідомив, що відеозаписи  з камер спостереження на місці вбивства зникли.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише “Страна“.

“Відеозапис основного реєстратора – він відсутній на місці події. Ми вчора це зафіксували. Крім того, вилучили два домофона, якими обладнані два житлових приміщення. У них також є носії інформації. Там вставлені флеш-карти. Що на них – ми не знаємо. призначили експертизу “, – сказав він.

Вербицький уточнив, що найближчим часом домофони будуть “розкриватися” в присутності компетентних осіб, а відео з основної камери пропало.

“Основний реєстратор, на який велося спостереження у дворі, на місці відсутній. Це також зафіксовано. Є певна позиція господаря будинку. Ми зараз проводимо слідчі дії і перевіряємо це все”, – підкреслив він.

Крім того, стверджує правоохоронець, всіх підозрюваних у даній справі зараз перевіряють за допомогою поліграфа.

Нагадаємо,  4 січня столицю сколихнули подробиці моторошного вбивства  –  в Подільському районі Києва в орендованій квартирі виявили тіла двох дівчат, які в цій квартирі зустрічали Новий рік. Згодом в мережі  з’явилося фото вбитих і стали відомі імена дівчат – Марія Каминіна і Єва Лисенко.

Раніше повідомлялося,  що у неділю, 30 грудня у місті Кривий Ріг Дніпропетровської області на ринку “Ювілейний” виявили труп чоловіка, пізніше стало відомо, що це – охоронець нічної зміни.

Джерело: Народна Правда