Звільнення вагітних і просто без причини: влада приготувала українцям “сюрприз”

Проект закону має і позитивні новації, однак скандальні новели про лібералізацію звільнення їх "перекривають"

Звільнення вагітних  і просто без причини: влада приготувала українцям “сюрприз”
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Перед Новим роком українська влада повідомила про кардинальну реформу трудового законодавства. Наприклад, незабаром українців чекає збільшення обов’язкового трудового стажу для виходу на пенсію. І це тільки одна зі змін, насправді ж їх багато, і далеко не всі нововведення, в тому числі і нові умови звільнення,  порадують працюючих громадян.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в матеріалі «ФАКТІВ».

Loading...

«Формулювання “в зв’язку з втратою довіри” – це, по суті, звільнення без причини»

Про те, які нововведення в трудовому законодавстві планується затвердити вже найближчим часом, розповів юрист Центру соціальних і трудових досліджень Віталій Дудін.

– Які глобальні нововведення пропонується внести в трудове законодавство?

– Відразу потрібно зазначити, що представниками влади велися два паралельні процеси в цій сфері. Один – розробка нового комплексного законодавчого акту, який регулює сферу праці. Йдеться про внесений урядом до парламенту проект закону про працю (№ 2708), який називали «новим Трудовим кодексом». Інший процес, точніше, шлях, яким ідуть наші реформатори, – це точкове внесення змін до чинного Кодексу законів про працю (КЗпП). Відповідний законопроект, внесений групою народних депутатів на чолі з Галиною Третьяковою, був зареєстрований під номером 2584. Усвідомлюючи скандальність проекту нового кодексу, в правлячій команді хочуть зараз реалізувати хоча б частину із запланованих новацій через поправки до чинного законодавства.

Думаю, що всі нюанси проектів не має сенсу обговорювати, тому що багато можливих позитивних новацій обох документів «перекриваються» вкрай ліберальним способом звільнення. По суті, реформатори пропонують відмовитися від вичерпного переліку точних підстав для звільнення. Досить роботодавцю тільки захотіти, і він може звільнити будь-кого, попередивши працівника за деякий час або ж виплативши символічну суму. У проекті закону про працю захистом від звільнення на цьому та інших підставах користуватися будуть тільки вагітні жінки, а також особи, які перебувають у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами або ж по догляду за дитиною до трьох років.

Давайте про це поговоримо докладніше. Як я зрозумів, тепер можна буде звільняти співробітника з формулюванням «у зв’язку з втратою довіри». Що це означає, за якими критеріями можна встановити цю «втрату довіри»?

– У проекті змін до чинного КЗпП передбачили можливість звільнення через втрату довіри. Це, по суті, безпричинне звільнення, яке не вимагає якоїсь мотивації, – досить просто виплатити вихідну допомогу. Проектом допускається навіть негайне звільнення, якщо розмір виплати складе не менше середньомісячного заробітку. При цьому майже аналогічна новація передбачена в проекті нового закону про працю.

Різниця тільки в тому, що в поправках до діючого КЗпП це підстава для звільнення називається «в зв’язку з втратою довіри», а в проекті закону про працю майже та ж нормативна конструкція названа трохи по-іншому – «за ініціативою роботодавця» (стаття 35). По суті, це є імплементація відомої в англосаксонських країнах процедури припинення трудових відносин. Наприклад, у Великій Британії саме так і звільняють людей – достатньо бажання, волі, тому це і називається двома англійськими словами «з волі роботодавця» («at will»). У країнах англосаксонського права вважають: досить виплатити людині якусь грошову допомогу, в залежності від величини її стажу, і безпричинне звільнення не буде порушувати його права.

«Новим законопроектом передбачено звільнення через вагітність»

Звичайно ж, для нашої країни, з нашими традиціями, це буде розглядатися як демонтаж соціальних прав, – продовжує Віталій Дудін. – Тому що сьогодні звільнити людину можна тільки на підставі тих причин і обставин, які викладені в законі. Це і   звільнення за порушення і невинне, якщо людині не вистачає кваліфікації або йому не дозволяє здоров’я виконувати певні функції. Також є група так званих економічних причин для звільнення – йдеться про реорганізацію, зміни в організації виробництва і праці, ліквідації підприємства і так далі. Тому головне, на що треба звернути увагу в проекті закону про працю, – це повна свобода роботодавця у звільненні будь-якого співробітника, крім тих, які користуються так званими соціальними відпустками. Звільнення матері з дитиною до трьох років, що не користується такою відпустко,  буде вважатися законним. Однак підкреслю, що законопроект № 2584 в деякій мірі є ще більш жорстким: передбачені ним зміни до статті 184 КЗпП дозволяють звільняти навіть вагітних.

– Тобто жінку не можна буде звільнити тільки після того, як офіційно оформлено декретну відпустку або відпустку по догляду за дитиною?

Абсолютно вірно.

А як зараз, яка норма діє?

Зараз, якщо жінка вагітна, звільняти її не можна – з того моменту, коли вона в медичному порядку підтвердила факт вагітності. Більш того, в деяких європейських країнах прямо передбачена норма: можна сповістити про факт вагітності вже після попередження про звільнення. Наприклад, в Хорватії жінці дається 15 днів на те, щоб сповістити роботодавця про факт вагітності, якщо вона вже під розпис була повідомлена про прийдешнє звільнення в зв’язку, наприклад, з скороченням. Зі звільненням за винні дії, як правило, в цих країнах порядок розірвання трудових договорів все-таки простіше, ніж в Україні. В Україні не можна звільняти співробітницю з моменту вагітності ні з економічних, ні з дисциплінарних причин.

Я не випадково наголошую на таких категоріях робітниць, тому що це висловлює соціальну спрямованість трудового права і має гарантувати суміщення трудових обов’язків і сімейних. Новації, передбачені законопроектом № 2584, однозначно приведуть до зниження зайнятості жінок. Нам сьогодні кажуть, що мало жінок працюють, тому що їх розглядають як неконкурентоспроможних і невигідних для найму. А в майбутньому, на думку законодавців, ситуація покращиться, тому що роботодавець буде охочіше брати жінок на роботу, так як потім їх можна буде звільнити в будь-який момент. Заради гіпотетичних результатів в майбутньому пропонується вже зараз позбавити українок реальних соціальних гарантій.

Тобто роботодавець буде знати, що, як тільки жінка завагітніє, її відразу можна без проблем звільнити?

Із законопроекту № 2584 слід саме такий висновок. Але в нових законопроектах є ще багато тривожних нюансів. Зокрема, пропонується формулювання для звільнення: за відсутність на роботі протягом робочого дня без поважної причини, – зазначив Віталій Дудін.

Раніше повідомлялося, що незабаром українців, окрім збільшення обов’язкового трудового стажу, можуть чекати і інші неприємні сюрпризи, які прописані в проекті нового Кодексу законів про працю (КЗпП). Його текст нещодавно з’явився в соціальних мережах.

Джерело: Народна Правда
загрузка...