Для українців ускладнять в’їзд у ЄС: що зміниться

Без авторизації в'їзд до Європи буде неможливий

Для українців ускладнять в’їзд у ЄС: що зміниться
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Українцям ускладнять в’їзд в Європейський Союз – з 2021 року ЄС запускає систему авторизації в’їзду в Шенгенську зону. Незважаючи на те, що безвізовий режим залишається, перед зльотом потрібно буде пройти додаткову платну перевірку.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в матеріалі Обозреватель.

Loading...

З 2021 року в ЄС буде запущена система під назвою ETIAS (Європейська система авторизації та інформацією про подорожі). Авторизація в онлайн-системі буде необхідна тільки для тих країн, які звільнені від візових вимог, серед них Україна.

Таким чином в ЄС хочуть зупинити наплив нелегалів і уникнути загрози терористичних атак.

ЄС запускає систему авторизації в’їзду в Шенгенську зону – правила

З наступного року, якщо ви плануєте приїхати в Шенгенську зону, потрібно заповнити онлайн-анкету. Анкету потрібно заповнити за 96 годин (чотири доби) безпосередньо до вильоту. Хвилюватися не варто, в ЄС обіцяють, якщо у вас немає судимості, ви не порушували законів і правил ЄС (не сплатили штраф за неправильну парковку), не перебували в конкретних зонах ведення військових конфліктів, отримати дозвіл на в’їзд можна буде за лічені хвилини. У Брюсселі підкреслюють, 95% заявників будуть отримувати позитивну відповідь автоматично.

Коштувати авторизація буде 7 євро. Для авторизації потрібно буде надати ваші особисті дані (ім’я, дату і місце народження, стать і національність), інформацію про документ для подорожей (дійсність, країну видачі), домашню адресу та контактну інформацію, а також вказати європейську країну першого в’їзду.

Нагадаємо, в кінці 2019 року Україна підписала угоди щодо безвизу з Еквадором і Колумбією.

Джерело: Народна Правда