ПЦУ створить додаток для смартфонів “Моя церква”: всі подробиці

В додатку віряни зможуть дізнатися зокрема про церковний календар і храми ПЦУ

ПЦУ створить додаток для смартфонів “Моя церква”: всі подробиці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Православна церква України (ПЦУ) створить мобільний додаток під назвою “Моя церква”, де можна буде знайти всю інформацію церковного життя українців.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це в ефірі “Громадського” розповів представник Київської митрополії ПЦУ, архієпископ Євстратій.

Loading...

Священнослужитель зазначив, що додаток працюватиме на смартфонах з операційними системами IOS і Android.

“Це програма “Моя церква”, де можна буде знайти найбільш затребувану інформацію. Наприклад, за календарем, чи найближчого приходу, храму ПЦУ. Чи інші питання, які виникають у зв’язку з церковним життям і які можна вирішити через засоби сучасної комунікації”, – пояснив архієпископ.

Нагадаємо, раніше митрополит Православної церкви України Епіфаній заявив, що в майбутньому ПЦУ перейде на Григоріанський календар, але зараз український народ до цього не готовий. Справа в тому, що з переходом на новий календар перенесуться і інші свята – зокрема, Покрова.

Додамо, раніше митрополит Епіфаній розповів, як зробити щасливим 2020 рік.

До слова,  рік тому – 6 січня 2019 року – Вселенський патріарх Варфоломій передав предстоятелю ПЦУ Томос про автокефалію. Митрополит Епіфаній порівняв отримання Томосу з Актом проголошення незалежності України.

Джерело: Народна Правда