Російська блогерка виправдалася за скандал із Кримом у Києві

Блогер з 2014 по 2017 рік працювала на радіо "Москва ФМ" і вела передачу про автомобілі

Російська блогерка виправдалася за скандал із Кримом у Києві
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Російський блогер Олександра Мітрошина, на зустрічі якої напередодні стався скандал через питання “Чий Крим?”, пояснила своє ставлення до анексії півострова.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, свою позицію вона оприлюднила на своєму Telegram-каналі.

Loading...

“Я, якщо чесно, не знаю, який коментар написати. Мені дуже не по собі. Про всяк випадок напишу: я не підтримую анексію Криму і не маю відношення до державних російських ЗМІ”, – написала Олександра Мітрошина.

Вона також додала, що з 2014 по 2017 рік працювала на радіо “Москва ФМ” і вела передачу про автомобілі. “Бачу просто, що українські ЗМІ пишуть, що я працюю на каналі “Росія 1″ і займаюся пропагандою. Жодної  політичної підоснови сьогоднішня зустріч не мала, ми обговорювали теми блогерства, активізму, домашнього насильства і т. д”, – пояснила вона.

Російська блогерка виправдалася за скандал із Кримом у Києві Російська блогерка виправдалася за скандал із Кримом у Києві

Зазначимо, раніше спільнота «Відсіч» у Facebook публікувала фотографії, на яких відео, що Олександра Мітрошина відвідувала в 2017 році Крим.

Російська блогерка виправдалася за скандал із Кримом у Києві Російська блогерка виправдалася за скандал із Кримом у КиєвіНагадаємо, напередодні шведський співак Dr. Alban, яким був заборонений в’їзд в Україну (він давав концерт у аннексированном Криму), виступив на шоу «Вечірній квартал». Dr. Alban спочатку заявляв, що це стало можливим після «втручання президента» Володимира Зеленського, але потім співак відредагував публікацію, змінивши текст. Голова Державної прикордонної служби Сергій Дейнеко заявив, що президент України Володимир Зеленський не впливав на рішення прикордонної служби щодо пропуску Dr.Alban в Україну.

Також  повідомлялося про те, що російський економіст, політик і публіцист Ірина Хакамада не приїде на освітній форум DreamBIG — компанія Taryan Group заявила про скасування її виступу.

Джерело: Народна Правда