У Києві пасажир маршрутки принизив українців: все потрапило на відео

Пасажири виштовхали нахабу з маршрутки

У Києві пасажир маршрутки принизив українців: все потрапило на відео
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда/Фото/Відео

У Києві у вівторок, 7 січня, неадекват накинувся на пасажирів з образами і лайкою через те, що він не зміг сісти. Інцидент  стався у маршрутці №903.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, відповідне відео з’явилося на каналі “Київ Оперативний” у  Facebook.

Loading...

Ранок у транспорті для киян розпочався в неприємностей –  невідомий чоловік вибухнув образами, а потім перейшов на звинувачення країни.

“Заткніть собі його в задній прохід. Скільки їжджу в цьому русі, постійно немає місця! Вам оплачуєш, а всім по барабану! Задовбали! У вас зараз є ця схема, а коли прийде старість, по-іншому заспіваєте”, – обурився він у бік кондуктора.

Інші присутні зробили йому зауваження, на що той відповів новими образами. “Ви ср*на нація! Ла*нисько! Сидіть, смердючки і чмошники! Війну розв’язали й сидите. Закрийте паяльники! Що ти сиплеш мені? Хто ви такі?” ,– вибухнув хуліган.

Його промови призвели до масової бійки в маршрутці. Обурені пасажири накинулися на “героя”. “Та я тобі зараз заціджу!” – закричав чоловік перед тим, як його виштовхнули з автобуса.

У Києві пасажир маршрутки принизив українців: все потрапило на відео

Нагадаємо, мати загиблого в Іловайську бійця АТО розповіла про кричущий випадок – водій маршрутки не лише не схотів везти її за посвідченням члена сім’ї загиблого у війні на Донбасі, але й нецензурно вилаяв.

Нагадаємо також, учасники АТО з Хмельниччини провчили нахабного водія маршрутки, який вигнав з автобуса пораненого ветерана АТО Олександра Дармороса з Хмельницького.

Проте буває й навпаки – у мережі розповіли про випадок з водієм маршрутки в Києві, який навідріз відмовився брати гроші у дівчини-військовослужбовця.

Джерело: Народна Правда