Щось зруйнувало ззовні: українські пілоти змоделювали ситуацію з літаком МАУ

Пілоти не вірять у несправність судна

Щось зруйнувало ззовні: українські пілоти змоделювали ситуацію з літаком МАУ
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Одеські пілоти-інструктори відтворили обставини авіакатастрофи в Ірані з літаком МАУ, та дійшли висновку, що літак зруйнувало “щось ззовні”.

Про це розповідає НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на ТСН.

На симуляторі фахівці відтворили зліт копії літака, який розбився в небі над Тегераном. Попри те, що за кілька годин відбувся ракетний обстріл американських баз, небо Ірану відкрите для польотів.

Літак здіймається у небо і за дві хвилини та на висоті у сім тисяч футів зникає з радарів. Спочатку експерти відпрацювали версію відмови двигуна.

“Цей борт може впевнено літати на одному двигуні. Опинившись на висоті семи тисяч футів, навіть при втраті обох двигунів його можна посадити назад”, – пояснив інструктор Семен Пастерначенко.

Пілот також не вірить у несправність судна. Адже, якби відмовив двигун та сталася пожежа, екіпаж намагався б зробити хоч якийсь маневр. Машина могла їх записати. Все вказує на те, що все сталося миттєво.

Версію помилки екіпажу інструктори відкинули одразу, адже у літаку були найдосвідченіші пілоти.

“Люди, які мають такий досвід. Їх було троє у кабіні. У кожного 11 тисяч годин нальоту і шість тисяч на цьому типі судна”, – пояснив інший пілот.

Експертів насторожує, що літак розпався просто у повітрі. Вони ретельно проаналізували пошкодження судна та дійшли висновку, що в ситуації з технічною несправністю чи помилкою екіпажу, літак виглядав би зовсім по іншому. Борт не заходив на вимушену посадку, він просто був некерований і падав як камінь.

Пілоти схиляються до думки, що літак щось зруйнувало ззовні.

Нагадаємо, за висновками української державної комісії, на двигунах літака МАУ не виявлено слідів пожежі. Літак вийшов з ладу, на його борту виникла пожежа, але не в результаті несправності двигунів, а в результаті іншої причини.

Нагадаємо також, у США заявили, що літак МАУ у Тегерані був помилково збитий зенітною ракетою Ірану після атаки країни на американські військові бази в Іраку.

Джерело: Народна Правда