Справа ПриватБанку: Верховний суд раптово підтримав Коломойського

Коломойський отримав судове рішення на свою користь

Справа ПриватБанку: Верховний суд раптово підтримав Коломойського
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Ігор Коломойський отримав судове рішення на свою користь – Верховний суд відмовився задовольнити касаційну скаргу Національного банку та залишив без змін рішення, якими регулятору повернули позов до олігарха про стягнення 4,26 млрд грн.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Finbalance, первинний позов у цій справі був поданий Коломойським до НБУ.

Loading...

В ньому олігарх оскаржував кредитні договори 2008-2015 років, укладені між регулятором і ПриватБанком, а також договори поруки, за якими мільярдер став поручителем ПриватБанку перед Нацбанком щодо рефінансу.

Суди першої, апеляційної та касаційної інстанції відмовилися поновити термін для подачі Нацбанком зустрічного позову та відповідно повернули НБУ його зустрічну позовну заяву.

При цьому Верховний Суд наголосив, що “повернення зустрічного позову в межах цієї справи не є перешкодою у доступі до правосуддя, адже учасник справи не позбавляється можливості подання такого позову як окремого на загальних підставах”.

Раніше стало відомо, що ПриватБанк ініціював новий судовий розгляд проти колишніх акціонерів Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова. Сума позову становить $600 млн.

Також повідомлялося, що в законодавство про діяльність банківської системи пропонують внести три ключові зміни щодо судової системи, які призведуть до того, що олігарх Ігор Коломойський не зможе повернути ПриватБанк.

Джерело: Народна Правда