У Росії на НПЗ пролунали вибухи та розпочалася масштабна пожежа

Розпочато евакуацію

У Росії на НПЗ пролунали вибухи та розпочалася масштабна пожежа
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

В Ухті (місто в Республіці Комі Російської Федерації) сталися вибухи та пожежа в районі нафтопереробного заводу.

Як пише НАРОДНА ПРАВДА, про це в соціальних мережах повідомили жителі міста.

Loading...

За їхніми словами, вибух був такої сили, що в Ухті на хвилину стало видно, як удень, а по вулицях прокотилася вибухова хвиля.

Після вибуху загорілася установка з переробки дизельного палива на площі 200 кв. метрів. Пізніше стало відомо, що площа пожежі зросла до 1000 квадратних метрів, постраждала одна людина, вона госпіталізована у стані легкого ступеня тяжкості.

У Росії на НПЗ пролунали вибухи та розпочалася масштабна пожежа

Регіональне управління слідчого комітету розпочало дослідчу перевірку через пожежу. За даними Telegram-каналу 360, до вибуху і подальшої пожежі могло призвести порушення технологічного процесу.

“Те, що трапилося на НПЗ, має локальний характер, загрози для жителів міста немає. Ніякого диму, викидів із заводу немає і заграви немає. Вітер дме у протилежний бік від міста”, – заявили у прес-службі адміністрації міста.

Разом із тим, з розташованого неподалік від підприємства торговельного центру евакуювали відвідувачів та персонал.

 

Нагадаємо, в Уфі (Російська Федерація) в ніч на 22 грудня спалахнула масштабна пожежа на заводі “Нафтохім”. Площа займання склала 1,6 тисячі квадратних метрів. Пожежі присвоїли підвищений ранг складності. До гасіння було залучено 75 осіб та 21 одиниця техніки, у тому числі пожежний поїзд.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...