Ядерна війна буде: в Росії озвучили моторошні наслідки подій в Ірані

Публіцист впевнений, рано чи пізно ядерна війна буде, навіть якщо поки скасував Трамп

Ядерна війна буде: в Росії озвучили моторошні наслідки подій в Ірані
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Загострення ситуації на Близькому Сході після ліквідації іранського генерала Касема Сулеймані призведе до ядерної війни з-за несумісності людей Заходу і Сходу».

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, своєї точки зору в ефірі «Ехо Москви» поділився публіцист Олександр Невзоров.

«Крім терактів арабський світ… нічого не вміє. Вони навіть черевики не шиють. Чим вони зараз можуть поки відповісти? Вони, звичайно, можуть перетворити в гуляш пару сотень туристів з дітьми та багажем. Побігають з прапорами… І, може бути, задовольняться», — цитують Невзорова “Факти”.

Авіакатастрофа, масові смерті на похоронах Сулеймані і обстріл американських баз: що відбувається в Ірані

Публіцист також зазначив, що релігії розділили людей «зворотно».

«Але все одно ядерна війна неминуча, тому що занадто сильна ця несумісність між людьми Заходу і Сходу. І нічого не виправити і пом’якшити…», — додав він.

При цьому, вважає Невзоров, «буде боляче Росії», яка звикла сяяти і виблискувати»: «Її завжди називали жандармом Європи. А зараз її із жандармів розжалували взагалі в якусь шпану. Але, в принципі, нєфіг, дійсно, корешиться тільки з людожерами, диктаторами, кровопивцями. Зрозуміло, що все одно рано чи пізно така війна буде, навіть якщо її сьогодні і скасував Трамп».

Нагадаємо, днями Іранський парламент на відкритому засіданні прийняв рішення внести Міністерство оборони США в список терористичних організацій після ліквідації іранського генерала Касема Сулеймані. Секретар Вищої ради нацбезпеки Ірану Алі Шамхани вже повідомив, що Іран розробив 13 варіантів відповіді на вбивство американцями генерала Сулеймані. Він також заявив, що навіть «найменший» з підготовлених сценаріїв «стане нічним кошмаром для Америки».

Джерело: Народна Правда