Заборонили в’їзд до України: у скандалі з російською блогеркою поставили крапку

Мітрошина зазначила, що жодного негативу після заборони у неї немає

Заборонили в’їзд до України: у скандалі з російською блогеркою поставили крапку
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Блогеру з Росії Олександрі Мітрошиній, на зустрічі з якою напередодні стався скандал через питання «Чий Крим?», заборонили в’їжджати на територію України на три роки. Причина: відвідування анексованого Криму поза пунктами українського контролю.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє прес-центр Державної прикордонної служби.

Loading...

Зазначимо, Олександра Мітрошина була затримана в аеропорту під час проходження оформлення на рейс в Мінськ.

“Російського блогера, яка порушила правила в’їзду-виїзду в Крим, прикордонники виявили в “Борисполі” під час виїзду з України. Вона проходила оформлення на рейс в Мінськ. До її відома було доведено рішення про заборону в’їзду на територію нашої держави та проставлена відповідна відмітка в паспортний документ”, – йдеться в повідомленні.

Як відомо, Олександра Мітрошина приїхала в Україну через залізничний пункт пропуску, щодо неї на момент перетину кордону не було обмежень щодо в’їзду.

Сама Олександра Мітрошина вже прокоментувала заборону. За її словами, вона чудово розуміє відносини між Україною і Росією, жодного негативу після заборони у неї немає:

“Я прекрасно розумію відносини наших країн і чому мені заборонили в’їзд. Все ок. Можна було обійтися без наклепу в ЗМІ, ну да ладно. Жодного негативу у мене немає, я поважаю закон і сподіваюся, що після цих трьох років зможу повернутися. Всіх своїх друзів з Києва поки запрошую в гості”.

Раніше, Олександра Мітрошина зазначала, що їй не по собі після скандалу. Вона також підкреслювала, що не підтримує анексію Криму і не має відношення до державних російських ЗМІ.

Заборонили в’їзд до України: у скандалі з російською блогеркою поставили крапку Заборонили в’їзд до України: у скандалі з російською блогеркою поставили крапку

Джерело: Народна Правда