ЗНО 2020: розпочалася реєстрація на пробне оцінювання

Участь у тестуванні є платною

ЗНО 2020: розпочалася реєстрація на пробне оцінювання
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

В Україні стартувало ЗНО – розпочалася реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання, яке може пройти кожен бажаючий.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Міністерство освіти та науки.

Loading...

Участь у тестуванні не є обов’язковою, проте пробне ЗНО допомагає учасникам краще підготуватися до реального ЗНО.

Зокрема воно дає можливість правильно розрахувати час на вирішення тестів, заповнення бланків відповідей, зрозуміти, як відбувається процедура на практиці, об’єктивно оцінити власний рівень знань, психологічно налаштуватися на проходження тестування тощо.

Пробне ЗНО проходитиме у дві сесії:

21 березня – з української мови та літератури;

28 березня – з історії України, з математики, з біології, з географії, з фізики, з хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької).

ЗНО 2020: розпочалася реєстрація на пробне оцінювання

До 24 січня реєстрація проходить на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти (у назвах областей “зашиті” посилання на сайти центрів).

Варто знати, що участь у пробному ЗНО – платне. Кожен регіональний центр визначає її вартість самостійно, враховуючи, зокрема, витрати на друк і комплектуванням матеріалів, оплату праці працівників, долучених до організації тощо. Докладніше ознайомитися із вартістю пробних тестів у кожному регіоні можна тут.

При цьому, реєстрація та участь у пробному оцінюванні не означає автоматичну реєстрацію на основну сесію ЗНО.

Результати пробного ЗНО не зараховуватимуться як оцінки за державну підсумкову атестацію та не будуть впливати на конкурсний відбір під час вступу до вишів.

А тим часом у проведення ЗНО в Україні внесуть зміни – з 2021 року стане обов’язковим тестування з математики. Про це заявила міністр освіти й науки Анна Новосад, пояснивши цей крок необхідністю покращити знання учнів з математики.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...