Капіталістична революція: екс-міністр “розніс” новий Трудовий кодекс

Права найманих працівників будуть обмежені, а роботодавців – розширені, каже Віктор Суслов.

Капіталістична революція: екс-міністр “розніс” новий Трудовий кодекс
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Новий Трудовий кодекс – це “революційний” законопроєкт, який різко обмежує права найманих працівників і різко розширює права роботодавців.

Loading...

Про це заявив міністр економіки України у 1997-1998 роках Віктор Суслов, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Колишній міністр прокоментував новий Трудовий кодекс, назвавши його “революційним”, проте у негативному сенсі.

“Це дійсно революційний законопроєкт, який різко обмежує права найманих працівників і різко розширює права роботодавців. Це така собі капіталістична революція планується. Головне я бачу тут у тому, що центр відносин між працівником і роботодавцем переноситься в укладення трудового договору. У законі прямо і сказано, що всі оці трудові відносини виникають після укладення договору, і там багато норм, які звучать так: те і те регулюється законом, якщо це не передбачено трудовим договором. А трудовим договором передбачено все”, – зазначив Віктор Суслов.

Колишній міністр зауважив, що таким чином роботодавець та працівник опиняються у нерівному становищі.

“Йому (робітнику. – Ред.) запропонують підписати детальний договір, а там десятки пунктів, які повинні бути відображені, у тому числі і такі – якою буде конкретно тривалість його робочого часу, і це теж встановлюється трудовим договором, а не законом”, – зазначив Віктор Суслов та додав, що, окрім того, роль профсоюзів новим законопроєктом різко послаблюється.

Нагадаємо, раніше міністр економіки Тимофій Милованов пояснив основні засади нового закону «Про підвищення зайнятості» та зазначив, що новий Трудовий кодекс (КЗпП) ще опрацьовується.

Джерело: Народна Правда
загрузка...