Поблизу Алма-Ати розбився пасажирський літак: озвучено головну версію катастрофи лайнера Bek Air

Літак Bek Air 27 грудня 2019 року при зльоті втратив висоту, пробив бетонну огорожу і зіткнувся з двоповерховою будівлею

Поблизу Алма-Ати розбився пасажирський літак: озвучено головну версію катастрофи лайнера Bek Air
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У Казахстані опублікували попередній звіт про катастрофу пасажирського літака Fokker-100 авіакомпанії Bek Air під Алма-Атою.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на РИА Новости, основною версією того, що сталося, назвали обмерзання повітряного судна.

Нагадаємо, літак Bek Air рейсом Алма-Ата — Нур-Султан (раніше Астана) 27 грудня 2019 року при зльоті втратив висоту, пробив бетонну огорожу і зіткнувся з двоповерховою будівлею. На борту перебувало 93 пасажири і п’ять членів екіпажу. Загинули 12 людей, постраждали 69, з них дев’ять дітей.

ЗМІ повідомляли, що на борту літака Bek Air постраждали українці: Сон Юрій і Сон Яна. Сон Яна Володимирівна, 1990 року народження і Сон Юрій Володимирович, 1991 року народження були госпіталізовані з однаковим діагнозом — компресійні переломи тіл хребців без порушення провідності спинного мозку.

Нагадаємо, вранці 8 січня український літак авіакомпанії МАУ розбився незабаром після вильоту з аеропорту Тегерана. На борту було 176 осіб, включаючи пасажирів і екіпаж. Серед них 11 українців: 2 пасажири і 9 членів екіпажу. Інші пасажири — громадяни Ірану (82), Канади (63), Швеції (10), Афганістану (4), Німеччини (3) і Великобританії (3). За останніми даними український пасажирський літак Boeing 737 авіакомпанії МАУ, можливо, був збитий Іраном двома ракетами російського виробництва.

Джерело: Народна Правда