Авіакатастрофа літака МАУ: з’явилося відео запуску ракети

Журналіст Крістіан Тріберт переконаний, що запуск ракети відбувся з північного сходу Ірану неподалік від Паранду

Авіакатастрофа літака МАУ: з’явилося відео запуску ракети
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У ніч на 8 січня Іран завдав ракетного удару по американських військових базах, розташованих на території Іраку, в результаті якого зазнав авіакатастрофи літак “Міжнародних авіаліній України” (МАУ). В мережі з’явилося відео ймовірного запуску ракети.  

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, відео опублікував на своїй сторінці у Twitter журналіст Крістіан Тріберт.

“Цей кадр з камер відеоспостереження показує, що іранська система ППО, на північному сході від Паранду, запустили ракету. Я вважаю, що це саме та локація, де ми думаємо, що ракета потрапила у літак”, — написав Тріберт.

Так, на відео можна побачити, як у якийсь мить, промені світла швидко здіймаються до неба.

Нагадаємо, що відповідальність за авіакатастрофу українського літака МАУ, у якій загинуло 176 осіб, взяв на себе Корпус вартових ісламської революції (КВІР, елітні частини ЗС Ірану).

На офіційне визнання Іраном своєї провини у авіакатастрофі із українським літаком відреагував президент України Володимир Зеленський. За його словами, Україна очікує від Ірану запевнень у готовності до повного й відкритого розслідування, притягнення винних до відповідальності, повернення тіл загиблих, виплат компенсацій, офіційних вибачень по дипломатичних каналах.

У свою чергу президент Ірану Хасан Рухані заявив, що шкодує, що ракети, випущені його армією “помилково”, стали причиною катастрофи українського літака в Тегерані та загибелі 176 осіб.

Зазначимо, що у компанії “Міжнародні авіалінії України” (МАУ) відреагували на офіційне визнання Іраном своєї провини у авіакатастрофі із українським літаком. Президент компанії Євген Дихне на свій сторінці в Facebook написав, що у компанії не сумнівалися, що провини екіпажу літака у трагедії немає.

Джерело: Народна Правда