«Сумує весь світ»: у МАУ відповіли на зізнання Ірану

Ми ні на одну секунду не сумнівалися, - Дихне

«Сумує весь світ»: у МАУ відповіли на зізнання Ірану
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У компанії “Міжнародні авіалінії України” (МАУ) відреагували на офіційне визнання Іраном своєї провини у авіакатастрофі із українським літаком.

Як розповідає НАРОДНА ПРАВДА, президент компанії Євген Дихне на свій сторінці в Facebook написав, що у компанії не сумнівалися, що провини екіпажу літака у трагедії немає.

“Ми ні на одну секунду не сумнівалися в тому, що наш екіпаж і наш літак не могли стати причиною цієї страшної, жахливої авіакатастрофи. Спасибі всім думаючим і аналізуючим, хто з нами це поділяв і розділяє. Для нас це дуже важливо. Це були наші найкращі хлопці і дівчата. Кращі”, – йдеться у публікації.

Дихне зазначив, що сьогодні сумує весь світ.

“Ми сумуємо, і з нами сумує без перебільшення весь світ. 167 загублених людських життів. 9 членів нашого екіпажу”, – додав Дихне.

«Сумує весь світ»: у МАУ відповіли на зізнання Ірану

Зазначимо, що відповідальність за авіакатастрофу українського літака МАУ, у якій загинуло 176 осіб, взяв на себе Корпус вартових ісламської революції (КВІР, елітні частини ЗС Ірану).

Нагадаємо, на офіційне визнання Іраном своєї провини у авіакатастрофі із українським літаком відреагував президент України Володимир Зеленський. За його словами, Україна очікує від Ірану запевнень у готовності до повного й відкритого розслідування, притягнення винних до відповідальності, повернення тіл загиблих, виплат компенсацій, офіційних вибачень по дипломатичних каналах.

Своєю чергою президент Ірану Хасан Рухані заявив, що шкодує, що ракети, випущені його армією “помилково”, стали причиною катастрофи українського літака в Тегерані та загибелі 176 осіб.

Джерело: Народна Правда