В Україні змінили процедуру соцвиплат: кого торкнеться

Йдеться про допомогу на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, малозабезпеченим сім'ям, при народженні дитини, одиноким матерям та інше

В Україні змінили процедуру соцвиплат: кого торкнеться
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

З 1 січня 2020 року Мінфін дозволив Міністерству соціальної політики здійснювати контроль за частиною соцвиплат населенню і перетворило їх з субвенцій в бюджетні програми.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на прес-службу Мінсоцполітики.

Loading...

“Мова йде про допомогу на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, малозабезпеченим сім’ям, при народженні дитини, одиноким матерям та ін., А також виплату пільг і житлових субсидій на ЖКГ і придбання твердого та рідкого палива і скрапленого газу в грошовій формі “, – заявив заступник міністра соцполітики Віталія Музиченко.

Зміни дозволять:
скоротити шлях проходження коштів з державного бюджету до одержувачів соціальної допомоги, пільг та субсидій;
своєчасно реагувати на потреби населення;
спростити процедури адміністрування цих витрат (наприклад, при перерозподілі витрат між регіонами (у зв’язку з переміщенням сімей / осіб і т. п.) не потрібно буде приймати рішення уряду про перерозподіл коштів між регіонами, яке раніше могло займати кілька місяців.

Як наголосили в Мінсоцполітики, відповідні зміни дозволять розподіляти витрати в найкоротші терміни (1-3 дні).

Раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів України оновив порядок відбору банків, які здійснюють виплати пенсій, допомог і зарплати працівникам бюджетної сфери.

Джерело: Народна Правда
загрузка...