«Вона приречена»: лікарі винесли вирок хворій Заворотнюк

Лікарі відправили додому хвору актрису, оскільки не бачать сенсу в лікуванні

«Вона приречена»: лікарі винесли вирок хворій Заворотнюк
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Російська актриса Анастасія Заворотнюк, яка бореться з важкою формою раку мозку, залишила реабілітаційний центр в Підмосков’ї, де останнім часом проходила лікування.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, російські ЗМІ пишуть, що зараз Заворотнюк знаходиться вдома, однак підтвердження цій інформації немає.

Сім’я артистки Анастасії Заворотнюк майже півроку зберігає мовчання і дізнатися хоч щось про здоров’я артистки неможливо, проте деяку інформацію дістати все ж вдається.

“Лікарі відправили додому хвору актрису, оскільки не бачать сенсу в лікуванні. Вона приречена”, – стверджує новинний портал. Є припущення, що Заворотнюк чекає експериментальне лікування в США.

Раніше повідомлялося, що Анастасія Заворотнюк, на лікування якої в підмосковному реабілітаційному центрі йдуть мільйони, не зможе відсвяткувати Новий рік вдома, лікарі забороняють їй залишати лікарню. Єдине, що дозволили лікарі — це вільне відвідування Анастасії близькими.

До слова, Анастасія Заворотнюк має проблеми із боргом за квартиру. Борг за комунальними платежами склав близько 46 тисяч рублів (17,5 тис. грн, – НП). Ніхто не вносив оплату з травня місяця.

Джерело: Народна Правда