Брифінг щодо розслідування вбивства Аміни Окуєвої: онлайн-трансляція

Аміна Окуєва була вбита 30 жовтня 2017 року на залізничному переїзді біля селища Глеваха Київської області

Брифінг щодо розслідування вбивства Аміни Окуєвої: онлайн-трансляція
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Керівництво Національної поліції України проводить брифінг щодо прогресу у розслідуванні справи про вбивство Аміни Окуєвої і замаху на її чоловіка Адама Осмаєва.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомили в прес-службі ГУНП.

Бифинг в будівлі Міністерства внутрішніх справ України проводять глава відомства Ігор Клименко та начальник ГУ поліції в Київській області Андрій Небитов.

Як відомо, 12 січня глава МВС України Арсен Аваков повідомив, що поліція затримала групу кілерів, яких підозрюють у вбивстві добровольця АТО і лікаря-хірурга Аміни Окуєвої в 2017 році. Він також нагадав, що в 2017 році група невідомих розстріляла машину Адама Осмаєва і Окуєвої на переїзд в Глевасі під Києвом. Автоматичну зброю було кинуто кілерами на місці.

Аміна Окуєва була вбита 30 жовтня 2017 року на залізничному переїзді біля селища Глеваха Київської області. Її чоловік, Адам Осмаєв, отримав поранення, він вижив. Екс-секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов заявляв, що смерть добровольця АТО, прес-секретаря батальйону ім. Джохара Дудаєва Аміни Окуєвої лежить на совісті російського кілера.

Джерело: Народна Правда