ДБР влаштувало обшуки у голови Галицької митниці: всі подробиці

Ймовірно, обшуки пов'язані з новими схемами контрабанди

ДБР влаштувало обшуки у голови Галицької митниці: всі подробиці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Працівники Державного бюро розслідувань (ДБР)  прийшли з обшуком та вилучили документи Галицької митниці (Львів), а також провели слідчі дії у її керівника Володимира Цабака. Обшуки проводилися за рішенням Печерського суду Києва.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Leopolis.news.

За словами журналістів, обшук тривав у рамках кримінального провадження “з метою виявлення відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, відшукування та вилучення низки документів”.

Також силовики вилучили мобільні картки, карти пам’яті, телефони та цифрові носії інформації, що належать керівнику Галицької митниці.

Водночас джерела наголошують, що офіційний Київ не довіряє місцевим правоохоронцям.

Також стало відомо, що обшуки відбувалися у місцях, які належать батькам Цабака. Зокрема у Брюховичах вилучили близько 270 тисяч доларів і 147 тисяч євро готівки.

Зазначається, що у мобільному телефоні Цабака у месенджерах є листування про суми хабарів за посади і вказівки кого, куди призначити.

Нагадаємо, з 8 грудня в Україні розпочала роботу новостворена Державна митна служба, яка отримала повноваження Державної фіскальної служби з реалізації державної митної політики, державної політики у сфері боротьби з правопорушеннями під час застосування законодавства з питань державної митної справи.

Зазначимо, що в 2019 році в Україні не виконано план надходжень до бюджету з січня до грудня – Держбюджет недоотримав приблизно 105 млрд грн. Кабінет міністрів через брак надходжень від митниці й невиконаних планів податкової перевів розподіл коштів на ручний режим. Таким чином, до кінця року можуть скасувати фінансування по десятках програм, в тому числі, на розвиток інфраструктури (будівництво, ремонт шкіл тощо).

Джерело: Народна Правда