Кривавий день: в Ірані розганяють протести, які почалися після падіння українського літака

Після того, як КВІР визнав відповідальність крах українського Боїнга, в Ірані відновилися антиурядові протести

Кривавий день: в Ірані розганяють протести, які почалися після падіння українського літака
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

В Ірані тривають протести, які охопили країну після авіакатастрофи українського літака. У мережі повідомляють про загиблих.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, користувачі мережі відзначають, що протестувальники загинули через те,  що правоохоронці занадто жорстоко розганяють активістів.

За їхніми словами, правоохоронці використовують палиці, гумові кулі і розстрілюють активістів. За різними даними, служби безпеки Ірану розстріляли від п’яти до семи осіб.

В мережі є відео, на кадрах яких видно численні сліди крові.

Довідка:

Після того, як Корпус вартових ісламської революції визнав свою відповідальність за обстріл українського “Боїнга”, який призвів до його краху, в Ірані з новою силою відновилися антиурядові протести. Так, у неділю в протестах в Тегерані взяло участь щонайменше 3 тисячі осіб. Ситуація ускладнюється тим, що в іранських ЗМІ те, що відбувається, практично не висвітлюється. Але, згідно з інформацією в мережі, в Тегерані на вулиці вийшли студенти, які вступили в сутички з поліцією. Частина протестуючих вигукувала гасла проти іранського духовного лідера аятоли Алі Хаменеї.

Нагадаємо, що відповідальність за авіакатастрофу українського літака МАУ, у якій загинуло 176 осіб, взяв на себе Корпус вартових ісламської революції (КВІР, елітні частини ЗС Ірану).

Напередодні представник МЗС Ірану Аббаса Мусаві заявив, що уряд Ірану створило робочу групу, яка буде надавати консульську допомогу родичам жертв трагедії. Робоча група негайно почне розглядати і вирішувати консульські питання для членів сімей загиблих. Масави також додав, що висловлює свої співчуття з-за трагедії всім, кого вона торкнулася.

Джерело: Народна Правда